Stres a Česká Miss

25. března 2013 v 13:20 | Minu |  Když Minu něco spatlá...
Česká Miss. Stres.
No, našli byste lepší kombinaci? Vůbec netuším jestli se na ten gympl dostanu. Na zkoušky nanečisto jsem šla sebevědomě se zcela nereálnou představou, že se na gympl v pohodě dostanu. Už při pohledu do tváří mnohem chytřejších dětí něž jsem já, jsem zjistila, že tam asi nemám co dělat. Ti lidé se tam bavili o výpočtu pí. Já jen tupě zírala a toužila zalézt někam hluboko pod zem. Při češtině to ještě šlo, ale při testu všeobecných znalostí se mi už vařil mozek. Spojte 9 bodů 4mi rovnými čarami. A jak? Zvládala jsem dějepisné úlohy, ale logické mi nešly vůbec. Někde mě přepadá mučivý pocit, že nemám šanci se tam dostat a bohužel, mu dost často podléhám. Zítra mi řeknou vyhodnocení testu z matiky. No, už se těším :( Mám pocit, že přece jen nakonec budu studentkou ekonomického lycea nebo gymnázia, ovšem až z deváté třídy. Snad to nějak přežiju.

A abych nezapomněla na Českou Miss. Jsem hrozně nadšená z představy producírování vyzáblých holek. Nechápu, proč to někdy nemůže vyhrát i plnoštíhlá. Byla by to příjemná změna. Nejvíce mě dostává to jejich každoroční slibování charitě. Chtěla bych vidět jedinou, která by se dobrovolně zajímala o charitu a přitom v tom neviděla reklamu. Ale abych jim všem nekřivdila. Třeba minulá vítězka, Tereza Chlebovská, mi připadá celkem sympatická. Přijde mi hlavně nespravedlivé, že vítězka dostane stipendium na českou (nebo zahraniční) univerzitu jen za to, jak vypadá. Samozřejmě mi někteří budete říkat, že závidím ale já si zkrátka myslím své.
A co vy, jak pohlížíte na Českou Miss? Dostali jste se na 6ti leté gymnázium?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kirma Lee Kirma Lee | 27. března 2013 v 20:12 | Reagovat

Tak to ti přeji hodně štěstí, ať to zvládneš :)

Česká Miss je podle mě strašná přehlídka vyzáblých holek, které už neví, co dělat. Ano, některé možná chytré jsou, ale jen tak někde vystavovat svoje tělo pod záminkou, že vyhrajou, to už je trochu moc...

Na gymnáziu nejsem, ale už studuji dva roky na střední škole cestovního ruchu a i tak je to dost těžké :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama